Producenci
Telewizor Thomson 32HG2S15W z Google TV 32" HD White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 151 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 720 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 456 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 720 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 82 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 423 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Format kompresji zdjęć | PNG GIF BMP JPG |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WAV FLAC MP3 AAC |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM AVI 3GP FLV MOV MPG MKV MP4 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 491 mm |
| Szerokość opakowania | 795 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround Dźwięk Dolby |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-S DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| HbbTV | Tak |
| Tryby inteligentne | Film Energooszczędność Gra Standardowy Sport Żywy |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Disney+ |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
Gwarancja 24 miesiące