Producenci
Telewizor UD 24GW5210S LED 24'' HD Ready Google TV Dolby Digital DVB-T2 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc nominalna | 45 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 552,9 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 144,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 369,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 552,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 86,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 332,6 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 H.264 AVI MPEG2 VC-1 MPEG1 VP8 |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 FLAC AAC-LC |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPG GIF PNG JPEG |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Głębokość opakowania | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 11,5 ms |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Typ HD | HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 160 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 2 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Optyczny port audio | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość złącz AV | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące