Producenci
Telewizor Xiaomi ELA5479EU A Pro 2025 QLED 55'' 4K Ultra HD Google TV Dolby Audio DVB-T2 Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 125 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 715 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 81,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 10,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1226,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 768 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 313 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Miracast | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Szerokość opakowania | 1370 mm |
| Wysokość opakowania | 816 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Szczytowy współczynnik luminacji | 94% |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Virtual:X Dźwięk Dolby DTS:X |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube Amazon Prime Video |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1898177 |
Gwarancja 24 miesiące