Producenci
Teltonika 003R-00252 | Antena LTE | Dachowa ze złaczami SMA, COMBO MIMO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Typ przewodu | 2x RG174 |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 3 |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 250 g |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Wydajność | |
| Impedancja | 50 ? |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2,5 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 0.698-0.96/1.71-2.69 GHz |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z daleka od źródeł ciepła i płynów. Nie demontować obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Przed rozpoczęciem instalacji upewnić się, że urządzenie jest odłączone od źródła zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące