Producenci
Teltonika 003R-00289 Mobilna magnetyczna antena SMA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | ? 1.8 |
| Płeć konektora | Męska |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Średnica | 1,05 cm |
| Wydajność | |
| Współczynnik wzmocnienia | 5 dBi |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Pasmo częstotliwości | 0.7 - 2.7 GHz |