Producenci
Teltonika PR1KC640 antena Antena kierunkowa MIMO SMA 4 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ anteny | Antena kierunkowa MIMO |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Długość kabla | 3 m |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 3 |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Plastik |
| Moc | |
| Napięcie | 3-12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 617 - 4200 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące