Producenci
Teltonika PR1KCO28 antena Antena kierunkowa MIMO SMA 28 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ anteny | Antena kierunkowa MIMO |
| Typ przewodu | 5x RG174 |
| Rodzaj złącza | Złącze żeńskie / złącze żeńskie |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2/2,5/3 |
| Długość kabla | 3 m |
| Moc | |
| Zużycie energii | 15 mA |
| Napięcie | 3-5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Średnica | 11 cm |
| Wydajność | |
| Zakres anteny (2.4 GHz) | 2 dBi |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 28 dBi |
| Impedancja | 50 Ω |
| Zakres anteny (5 GHz) | 2 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 1.57542-1.61; 0.698-0.96/1.71-2.69; 2.4-2.4835/4.9-5.825 GHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem instalacji upewnić się, że urządzenie jest odłączone od źródła zasilania. Przechowywać z daleka od źródeł ciepła i płynów. Nie demontować obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące