Producenci
Teltonika PR1KCS28 antena 28 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przewodu | 3x RG174 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Długość kabla | 3 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 1.57542-1.61; 0.85/0.9/1.8/1.9/2.17; 2.35-2.5 GHz |
| Impedancja | 50 Ω |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 28 dBi |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Gwarancja 24 miesiące