Producenci
Teltonika TSW212 Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN Zasilanie |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 615 g |
| Wysokość produktu | 44,2 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 122,2 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 SNMPv3 |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) WFQ WFQ+SP |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3az |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Dublowanie portów | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
Gwarancja 24 miesiące