Producenci
Tenda AC19 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G DHCP Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, System, USB, WPS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 403 mm |
| Głębokość produktu | 238,9 mm |
| Szerokość produktu | 144,3 mm |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS WPA2 WPA-PSK |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6 dBi |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| 4G | Nie |
| 3G | Nie |