Producenci
Tenda - RP3 2MP FullHD kamera obrotowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Wieżyczka |
| Kolor produktu | Czarny Biały Szary |
| Typ mocowania | Biurko / Ściana |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 9 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WEP WPA2 WPA-PSK WPA |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 3 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Częstotliwość (MHz) | 2412 - 2472 MHz |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Automatyczny tryb patrolu | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 12 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Przesłona obiektywu | F/2.2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Kamera panoramiczna | |
| Cyfrowy szeroki zakres dynamiki (DWDR) (kamera panoramiczna) | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy