Producenci
Tenda TC3B24C Kamera 4 mm Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Biurko/sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 307 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Megabit Ethernet 100 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standard Onvif | Tak |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera z czujnikiem |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowane światło | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączony szablon do wiercenia | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | Mono |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 43.3° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 94.9° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 79.1° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 H.265+ |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Transmisja wideo | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS UKCA Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy