Producenci
Terminal Newland MT9300 Megattera
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Liczba przycisków klawiatury | 10 |
| Wyładowania elektrostatyczne (ESD) ochrona (kontakt) | 8 kV |
| Wyładowanie elektrostatyczne (ESD) ochrona (powietrze) | 15 kV |
| Procesor | |
| Liczba rdzeni | 2 |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Pamięć | |
| Pamięć Flash | 16 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3,8 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas ładowania baterii (wyłączony) | 5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 265 g |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 78,5 mm |
| Wysokość produktu | 20,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Sieć danych | 2G 4G 3G |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Modem wewnętrzny | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Typ karty SIM | MiniSIM + MicroSIM |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Czytnik RFID | Tak |
| Odporny na upuszczenie | 1,5 cm |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | PDF417 Code 39 Macierz danych QR Code |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporny na upadek | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 5,5" |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Wersja systemu operacyjnego | 8.1 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów Micro-USB 2.0 | 1 |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wydajność GPS | |
| GLONASS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| GPS | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać długotrwałego kontaktu z cieczami i wilgocią. Chronić przed skrajnymi temperaturami. Urządzenia elektroniczne powinny być utylizowane w specjalnie wyznaczonych punktach zbiórki elektroodpadów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące