Producenci
Terminal ZEBRA TC26 TC26BK-11A422-A6 /SIM/GMS/2D SE4710/4G LTE/NFC/4GB/64GB/Aparat 13 MP/kompatybilny z uchwytem GUN (2-pin)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni | 8 |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Model procesora | 660 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Pamięć | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć Flash | 64 GB |
| Moc | |
| Czas ładowania baterii (wyłączony) | 4 h |
| Pojemność baterii | 3100 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 236 g |
| Głębokość produktu | 13,7 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP EAP-TLS EAP-PEAP WPA-TKIP WPA2-AES WPA WPA2-TKIP MSCHAPv2 EAP-TTLS LEAP WPA2 WPA-AES |
| Bluetooth | Tak |
| Sieć danych | LTE UMTS GSM |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC | Tak |
| Modem wewnętrzny | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wydajność | |
| Odporny na upadek | Tak |
| Obsługa usług Google Mobile (GMS) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Odporny na upuszczenie | 120 cm |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Nasićnij i mów (NIM) | Tak |
| Czytnik RFID | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Czytnik kodów kreskowych | Tak |
| Funkcje telefonu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LED |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Audio | |
| Głośniki | Mono |
| Nagrywanie głosu | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| System operacyjny możliwy do rozbudowy | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Drugi aparat | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Wydajność GPS | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy