Producenci
Termometr bezdotykowy Infrared Medisana FTN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dokładność pomiaru temperatury ciała | 0,2 °C |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ pomiaru | Czoło |
| Zakres pomiaru temperatury ciała | 34 - 42,2 °C |
| Alarm temperatury | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Model | Teledetekcja |
| Czas mierzenia | 1 s |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 48 g |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać termometru w wodzie. Nie stosować w uszach, podczas infekcji. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy