Producenci
Termometr do herbaty/mleka GEFU SIDO G-21770
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Model | Analogowy |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Zakres pomiarowy temperatury | F, °C |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 0 - 220 °F 0 - 110 °C |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy