Producenci
Termometr do mięs i piekarnika 3w1 GEFU MESSIMO G-21800
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Model | Analogowy |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 75 - 572 °F 25 - 300 °C |
| Rozmiar nogi | 10,5 cm |
| Zakres pomiarowy temperatury | F, °C |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy