Producenci
Termos obiadowy Esbit Food Jug 750ml, olive green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Oliwkowy Zielony |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Uchwyt ręczny | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 525 g |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Średnica | 10,8 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 24 miesiące