Producenci
Termos obiadowy majoris food jug 1l-black ESBIT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Uchwyt ręczny | Nie |
| Pojemność | 1 l |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Przycisk | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Kemping |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 10,8 cm |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Waga produktu | 605 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) Ftalan |
Gwarancja 24 miesiące