Producenci
Termos z kubkiem ZWILLING Thermo 1 ltr czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 12 h |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące