Producenci
Termowentylator Adler AD 7702 (1500W; 2 stopnie grzania; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Konstrukcja | |
| Przenośny | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzewcza | 1500 W |
| Moc grzewcza (min) | 750 W |
| Pozostałe funkcje | |
| Źródło ciepła | Prąd elektryczny |
Gwarancja 24 miesiące