Producenci
Termowentylator Blaupunkt FHD401
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Termowentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Ogrzewanie/chłodzenie pomieszczeń |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Timer | Tak |
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Licznik timera (maksymalny) | 9 h |
| Funkcja nawilżacza | Nie |
| Tryb nocny | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski, pilot zdalnego sterowania |
| Koła transportowe | Nie |
| Element grzejny | Ceramiczny element grzejny PTC |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Tryby pracy | 3 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Regulowany termostat | Elektroniczny |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 22 m2 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Moc minimalna | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące