Producenci
Termowentylator PTC Prime3 SFH21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Ilość trybów | 3 |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Ciepłe powietrze | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 15 m2 |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Zimne powietrze | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Opcje rozmieszczania | Biurko, Podłoga, Stół |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Element grzejny | Ceramiczny element grzejny PTC |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzewcza (min) | 1000 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące