Producenci
Termowentylator PTC Prime3 SFH81RD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ciepłe powietrze | Tak |
| Zimne powietrze | Tak |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Ilość trybów | 3 |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Konstrukcja | |
| Element grzejny | Ceramiczny element grzejny PTC |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Opcje rozmieszczania | Biurko, Podłoga, Stół |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Przenośny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 1500 W |
| Moc grzewcza (min) | 750 W |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące