Producenci
Termowentylator UNOLD 86535 1800W Czarno-Brązowy (1616108)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Minutnik | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 8 h |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Zakres oscylacji | 80° |
| Konstrukcja | |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1800 W |
| Wtyczka | Type C (CEE 7/17) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 1800 W |
| Moc grzewcza (min) | 1200 W |
| Regulowany termostat | Tak |
| Dane opakowania | |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 250 g |
| Wysokość opakowania | 585 mm |
| Waga opakowania z papieru | 600 g |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Głębokość opakowania | 256 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski Polski Niemiecki Holenderski Hiszpański Angielski Francuska |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Certyfikaty | |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Akumulatorek | Nie |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85162991 |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,9 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 40 11689 825354 |
| Waga brutto palety | 120 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 610 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 545 mm |
| Wysokość brutto palety | 190 cm |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 12 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące