Producenci
Termowentylator ceramiczny CAMRY CR 7745
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ciepłe powietrze | Tak |
| Zimne powietrze | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Model | Termowentylator |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Długość przewodu | 1,58 m |
| Typ kontroli | Dotyk, pilot zdalnego sterowania |
| Uchwyt | Tak |
| Opcje rozmieszczania | Biurko, Podłoga, Stół |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 720 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 2200 W |
| Moc grzewcza (min) | 1500 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące