Producenci
Termowentylator ceramiczny PTC09 Noveen oscylacja
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Termowentylator |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Konstrukcja | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga, Stół |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzewcza (min) | 750 W |
| Moc grzewcza | 1500 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące