Producenci
Termowentylator stojący Blaupunkt FHD501 (2000W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Termowentylator |
| Timer | Tak |
| Oscylacja | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Wydajność | |
| Powierzchnia mieszkalna | 22 m2 |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące