Producenci
Tester A-LAN NI025
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ produktu | Tester kabli UTP/STP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ testu | Testy ciągłości |
| Maksymalna długość kabla | 35 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |