Producenci
Tester HD-CVI, IP Do kamer DAHUA PFM900-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Czas ładowania | 4 h |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Pojemność baterii | 22,2 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Wysokość opakowania | 116 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 30 - 90 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Typ ekranu | TFT |
| Przekątna ekranu | 4" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia BNC | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Video | |
| Protokoły PTZ | Pelco-D |