Producenci
Tester PLANET POE-TESTER+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ testu | Tester PoE |
| Typ produktu | Tester PoE |
| Wspierane złącza | RJ-45 |
| Diody LED | PoE |
| Łatwa obsługa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 70,1 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |