Producenci
Tester kabli sieciowych Intellinet 351911 Beżowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wspierane złącza | BNC, IEEE-1394, RJ-11, RJ-45, USB |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Szerokość opakowania | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 26 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Unikać kontaktu z częściami przewodzącymi prąd. Nie używać w wilgotnych warunkach lub w pobliżu wody. |
Gwarancja 24 miesiące