Producenci
Tester obecności napięcia POE/POE+ Intellinet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Typ produktu | Tester PoE |
| Diody LED | Tak |
| Typ testu | Tester PoE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wspierane złącza | RJ-45 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 620 g |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 27,9 mm |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Wysokość produktu | 68,6 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |