Producenci
Tester okablowania LAN | RJ45 | RJ12 | BNC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasięg działania | 300 m |
| Częstotliwość | 225 Hz |
| Zasilanie | 4x baterie 1.5V AA |
| Napięcie | AC 60V / DC 42V |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Złącza | RJ45, RJ12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące