Producenci
The North Face Borealis Classic plecak Szary Nylon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Dedykowane płci | Chłopiec |
| Styl | Miast |
| Pas biodrowy | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy Kieszeń na długopis |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Typ plecaka | Plecak |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Liniowa gęstość masowa | 1680 D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 343 mm |
| Wysokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Objętość | 29 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Materiały | Nylon |
Gwarancja 24 miesiące