Producenci
Thermal Grizzly Hydronaut Wärmeleitpaste - 7,8 Gramm / 3 ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nie przewodzący | Tak |
| Przewodność cieplna | 11,8 W/m·K |
| Gęstość | 2,6 g/cm3 |
| Model | Pasta termiczna |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -200 - 350 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 3 ml |
| Waga produktu | 7,8 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące