Producenci
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme pasta termoprzewodząca Pasta termiczna 14,2 W/m·K 33,84 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 14,2 W/m·K |
| Kolor produktu | Różowy |
| Lepkość | 135–180 |
| Główne składniki | Silikon |
| Model | Pasta termiczna |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -250 - 350 °C |
| Gęstość | 3,76 g/cm³ |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 33,84 g |
| Pojemność | 9 ml |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące