Producenci
Thermal Grizzly Kryonaut pasta termoprzewodząca 12,5 W/m·K 11,1 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główne składniki | Silikon |
| Gęstość | 3,7 g/cm3 |
| Nie przewodzący | Tak |
| Przewodność cieplna | 12,5 W/m·K |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -250 - 350 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,1 g |
| Pojemność | 3 ml |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać z dala od dzieci. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Gwarancja 24 miesiące