Producenci
Thermaltake CA-11H-00F6WN-00 zabezpieczenia & uchwyty komputerów Full Tower Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Full Tower |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 48 cm |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 249 mm |
| Głębokość produktu | 584 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 240 mm 140 420 360 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 280 420 mm 240 140 360 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm 140 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
Gwarancja 24 miesiące