Producenci
Thermaltake Pure 12 ARGB Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba żarówek LED | 9 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Napięcie LED | 5 V |
| Napięcie rozruchu | 9 V |
| Prąd wentylatora | 0,1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 171 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,59 mmH2O |
| Procesor | Brak obsługi |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 56,45 ft³/min |
| Zawartość opakowania | |
| Sterownik LED | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Napięcie znamionowe wentylatora | 12 V |
| Żywotność łożyska (L10) | 40000 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące