Producenci
Thermaltake Riing 12 Sync Uniwersalne Wentylator 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Liczba żarówek LED | 12 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 9 V |
| Natężenie znamionowe | 0,2 A |
| Pobór mocy | 2,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 163 g |
| Wydajność | |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalny przepływ powietrza | 22,14 ft3/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 40,6 ft3/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26,4 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18,5 dB |
| Model | Wentylator |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,57 mmH2O |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,01 mmH2O |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące