Producenci
Thermaltake TH420 ARGB Sync Procesor Chłodnica cieczy all-in-one Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Typ złącza LED | 4-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,32 A |
| Pobór mocy pompy | 4,3 W |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd pompy | 380 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 46 cm |
| Szerokość chłodnicy | 45,6 cm |
| Głębokość chłodnicy | 14 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,02 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Prędkość motora pompy | 3200 RPM |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 34,7 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 84,32 ft3/min |
Gwarancja 24 miesiące