Producenci
Thermaltake TOUGHFAN 14 Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 2 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,34 A |
| Napięcie rozruchu | 9 V |
| Pobór mocy | 4,08 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 240,7 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,54 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 119,1 ft3/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Procesor | Brak obsługi |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33,2 dB |
| Ilość sztuk | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące