Producenci
Thermaltake TOUGHFAN 14 RGB Obudowa komputera Wentylator 14 cm Biały 3 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 9-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,29 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30,7 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,04 mmH2O |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Pasek na rzep do spinania przewodów | Tak |
| Liczba śrub | 24 |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące