Producenci
Thermaltake TT CT120 ARGB Sync PC Obudowa komputera Wentylator Biały 2 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,17 A |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30,5 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Maksymalny przepływ powietrza | 77,37 ft3/min |
| Ilość sztuk | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,3 mmH2O |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (maks.) | 1500 RPM |
| Średnica wentylatora 2 | 14 cm |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (min.) | 500 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora 2 (wysoka prędkość) | 30,5 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 2,3 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 77,37 ft3/min |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko hydrauliczne |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 16 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | 4-pin |
Gwarancja 24 miesiące