Producenci
Thermaltake TT TH240 ARGB Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Materiały | Aluminium |
| Moc | |
| Prąd pompy | 430 mA |
| Natężenie pompy | 12/5 V |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,38 A |
| Napięcie znamionowe | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Długość tuby | 46 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość chłodnicy | 27,6 cm |
| Wydajność | |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3300 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1366 (Socket B) Socket FM2 Gniazdo AM2 Socket AM3+ LGA 1200 (Socket H5) Socket AM4 LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 Socket FM1 |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 1500 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25,8 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 3300 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 57,05 ft³/min |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,23 mmH2O |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące