Producenci
Thermaltake View 380 TG ARGB Śnieżnobiały - Mini wieża - ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,5 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Układ | Midi Tower |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Materiały | Szkło hartowane SPCC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Model | PC |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,93 kg |
| Głębokość produktu | 442 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 360 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1000 RPM |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 120 360 mm 240 |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 240 140 280 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Lokalizacja zasilania | Boczne |
Gwarancja 24 miesiące