Producenci
ThinkPad L13 G3 i5-1235U 13.3"WUXGA 300nits AG 8GB SSD512 Intel Iris Xe Graphics W11Pro Black 1YR Premier Support + 3Y Onsite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1235U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Thunder Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 17,3 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 45% |
| Audio | |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Język systemu operacyjnego | Angielski Polski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Dołączone odzyskiwanie systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 46 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |