Producenci
Thomson 43MG7C15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 320 cd/m2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Procesor | Cortex A75x2&1.3GHz + Cortex A55x2&1.15GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 10,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 89 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 587 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 556 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 957 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 281 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM MPG AVI 3GP FLV HEVC/H.265 MKV MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC FLAC WAV |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision |
| Format kompresji zdjęć | PNG JPG BMP GIF |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Wysokość opakowania | 675 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Szerokość opakowania | 1060 mm |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Technologia wyświetlacza | QD-Mini LED |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 109 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 24 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos DTS Digital Surround |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć użytkownika | 32 GB |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-S DVB-C DVB-T |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Apple TV Disney+ |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące