Producenci
Thomson 43UG4S15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 51 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 591 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 85 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 172 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 556 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 957 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV AVI 3GP MPG MOV MKV MP4 WEBM HEVC/H.265 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Format kompresji zdjęć | GIF PNG JPG BMP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC WAV FLAC |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 625 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1060 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround Dźwięk Dolby |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-S DVB-T2 DVB-C DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Tryby inteligentne | Gra Standardowy Energooszczędność Sport Żywy Film |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
Gwarancja 24 miesiące